Vendéglátás

Gyorsbüfé eladói álláslehetőség Solymáron, precíz munkavégzéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Solymár
Fizetés: Nettó 700 - 1200 / Óra
2018. 04. 18. 21:30

Solymári Auchan áruháznál hamarosan nyíló(Májustól) gyorsbüfébe keresek alkalmazottat állandó munkavégzésre.

Munkarend megbeszélés szerint.

Magas bérezés. Bejelentett munka.

Nem feltétel de előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Kedves, udvarias kiszolgálás
  • Precíz munkavégzés

Jelentkezés fényképes önéletrajz : cerberos.kft@freemail.hu

Bármi kérdés az állással kapcsolatban ezen a telefonszámon: +3630/ 96 508 40 minden nap 8-22ig

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése